אודותי

הרשימות בבלוג זה – שחלקם התפרסמו במקביל בספרים, כתבי עט, עיתונות כתובה ומגזינים אלקטרוניים, נכתבו על ידי מתוך הפוליטיקה של הזהויות, החוויות והמקומות מהם אני מגיעה.

למרות שאני לא מרגישה זאת הספקתי די הרבה בחיי. התחתנתי, והתגרשתי. גרתי במספר מקומות בעולם (בעיקר טורונטו, מונטריאול, ותקופה קצרה מאוד באיטליה) ומספר מקומות בארץ (בעיקר ירושלים, חולון ורמת גן). השלמתי בגרות אקסטרנית בגיל 23 עשיתי תואר ראשון באנגלית ופילוסופיה בבר אילן ותואר שני באנגלית באוניברסיטת תל אביב. עברתי הסבת אקדמאית מסיבית בקורסים של מאות שעות לתחום הייטק ועבדתי כמנהלת הדרכה ומהנדסת בדיקות תוכנה. לקחתי חלק בפרויקטי על בין השאר כאשת מחשבים במשרדי ממשלה. את הדוקטורט שלי התחלתי בכמה אוניברסיטאות והחלפתי במהלך הדרך שלושה נושאים עד שמצאתי את המקום, את התחום, ואת המנחים הראויים. מדובר במחקר פעולה שבחן את נושא האקטיביזם הנשי המקוון בניו מדיה. סיימתי את הדוקטורט ב-2016.
אחד הפירות המקסימים שלו הדוקטורט הוא מיזם פועלות ברשת, שנערך במכללת ג'ון ברייס, אשר אפשר לנשים רבות לחזק את השמעת קולותיהן במרחבים ציבוריים.

בפעילותי החברתית ניהלתי את קמפיין "נשיאה לישראל" ומספר קמפיינים חברתיים נוספים, בהם פרויקט אקו-פמיניזם שקיבץ יחדיו ארגונים פמיניסטים, חברתיים וסביבתיים.פעלתי לקידום תיקון 6 ג' בחוק שוויון זכויות האישה הקובע שבוועדות ציבוריות יינתן ביטוי הולם לייצוגן של נשים בתהליכים מדיניים. אני חברת ועד בפורום דבורה – נשים במדיניות חוץ וביטחון, שפועל לקידום קולותיהן של נשים בשיח המדיני.

יזמתי כנסים רבים בהם: כנס "מי הזיז את הסטטוס שלי – שיח פמיניסטי במדיה החברתית", יום עיון "האינטרנט כפלטפורמה למהפכה חברתית פמיניסטית", יום עיון "נשים, מדיה חדשה וצדק חברתי", סדנת "מעלות סטטוס – יוצאות אל העולם", ועוד.

ערכתי אנתולוגיה העוסקת בפמיניזם מזרחי, שיצאה לאור בהוצאת בבל, ובה כתבתי את "שורשים של חול ורוח". ולאחרונה ערכתי את הספר "בגוף ראשון 8 נשים 8 סיפורי חיים". מיזם מדליק נוסף שהפקדתי ערכתי ואצרתי הוא התערוכה "נשים מעלות סטטוס" – שבה 28 נשים משמיעות את קולותיהן בנושאים שעל סדר היום החברתי.

כותבת ומרצה בנושאי תקשורת, תרבות, ניו מדיה, חברה ומגדר.

לקשר נוסף

* פייסבוק
* טוויטר

 

השארת תגובה