משמרות צניעות לחינוך גברים – הצעה אופרטיבית

 באופן תמוהה, ולא לגמרי מובן, הופיעה לאחרונה ההתייחסות הבאה על הקיר שלי בפייסבוק – לאחר שבחור בשם גלעד קליינר תייג אותי לדברים שכתב נגד קשרים בין יהודיות לערבים:

"ישנם כאלה שמפרשים את דרישתנו התקיפה למנוע יצירת קשר כלשהו של בחורים ערבים עם נערות יהודיות כ"גזענות". אז בדיוק עכשיו השבתי על כך לאחד הגולשים שטען זאת והבהרתי לו שטעות בידו ואין מדובר כלל בגזענות אלא אך ורק בדאגה לעתידו של העם היהודי ושמירת ייחודיותו….

כי מה שמניע אותי זה לא גזענות ולא שנאת ערבים. מה שמטריד אותי פה הוא אך ורק גורלן של בנות ישראל…

התופעה האיומה והמפחידה הזאת צריכה להטריד אותך בדיוק כפי שמטרידה אותי!!! זה באמת לא קשור לא לפוליטיקה ולא לדת, ובוודאי ובוודאי שאין פה שום עניין של גזענות, אלא יש פה עניין אחד בלבד: הדאגה לשימור העם היהודי!!! ואת זה אני מתפלל בכל ליבי שאתה ועוד יהודים רבים (אפילו מהשמאל) יפנימו ויקלטו מהר ככל האפשר!"

 כפי שעניתי לקליינר בפסייבוק ברצוני לנצל רשימה זאת ולהציע לו ולחבריו אחוזי המוטיבציה להפגין את אותה מסירות נפש בכל פעם שבחורה יהודיה יוצאת עם בחור יהודי בלתי מוסרי, ונצלן.

במקום לבזבז את האנרגיות שלהם על הצלה מדומיינת, לפעול ללא לאות כנגד גברים יהודים מתעללים.

להקים "משמרות חינוך" לגברים מכים יהודים, לגברים מטרידים יהודים, ולגברים אלימים בני דת משה.

משכונעתני שבדרך זאת הם יקדימו את הגאולה ויקרבו שכינה לעם ישראל, ולעולם כולו. אמן.


כדי להקל עליהם במשימתם הקדושה הכינתו מראש פשקוויל אותו ניתן למהר ולתלות בראשי חוצות – במלאכה החשובה של חינוך לצניעות גברית ראויה.

השארת תגובה